HAKKIMIZDAHayal gücü ve yaratıcı zekanın bir araya gelerek, ahşap ürünlerde hayat bulmasına fırsat veren kardeşlerin uzun bir yol hikayesinin vardığı noktadır Kristal Masa.

1978 yılında mütevazi bir yatırım bütçesi ile ahşap yüzey kaplama işlemleri yaparak iş hayatına atılan kardeşler, birkaç yıl içinde üretim hacmini katlayıp kalitesi kanıtlayarak,1999 yılında ilk ihracatını gerçekleştirmiştir.

İlerleyen yıllarda ise endüstriyel makine yatırımları ve atölye genişletme işlemleri ile Kristal Masa & Sandalye, firma değerini arttırmıştır.

Uçtan uca üretim yapılan yerleşkemizde üretim tarafında;

 1. Endüstriyel baskı
 2. Boya ve cila
 3. Ahşap işleme
 4. Sunta kesim
 5. Kaplama ve dikim
 6. Profil bükme
 7. Montaj
 8. Ürünlerimizin fotoğraflarını çektiğimiz fotoğraf stüdyosu

Birimleri mevcuttur.

 

İdari tarafta ise;

 1. Satış
 2. Satınalma
 3. Muhasebe - Finans
 4. İdari işler

departmanlarımız yer almaktadır.

Kristal Masa & Sandalye 40 yıla yakın süredir ürün kalitesinden ödün vermeden mobilya sektöründe üretim yapmaya devam etmektedir.


Misyonumuz


Sağlığınız ve çevre ile dost, uzun yıllar mutlulukla kullanabileceğiniz ürünler üretmek için çalışıyoruz. Restaurant, hoteller ve ev ortamlarında rahatça kullanılabilecek fonksiyonel ve konforlu ürünler ile mekanlara şıklık katıyoruz. Hayallerimizi dev yazıcılar ile masaların üzerine yansıtarak, hayatınıza renk katmaya çalışıyoruz. Klasik ve sıkıcı konseptlerin aksine, yaratıcılık ve teknolojiyi birlikte kullanarak zevkle kullanabileceğiniz, kullanırken mutlu olacağınız "Mutlu Masalar" üretiyoruz.


Vizyonumuz


Masa, sandalye ve mobilya sektöründe kendi tasarımlarımızı, insan ve çevre sağlığına uygun şekilde üreterek ürünlerimizi tüm Türkiye ve dünya çapında yaymak, daha fazla istihdam yaratarak daha büyük katma değerler sağlamaktır. Ürün kalitemizi ve çeşitlerimizi arttırıp, inovasyonu ve müşteri memnuniyetini hizmet anlayışımızın merkezine koyarak yolumuza gururla devam etmek en büyük hedefimizdir.


Çalışan Politikamız


İlk kurulduğumuz günden bu güne, hayallerimize ortak ettiğimiz her bir çalışanımızı, aile mensubumuz olarak kabul etmeyi ve kendilerinin huzurlu ve mutlu üretim yapabilmeleri adına her türlü imkanı sağlamayı, kendimize borç bilmekteyiz.


Üretim Politikamız


Kaliteli suni deri, yüksek dens çökme yapmayan süngerler, kaliteli boya kullanarak en güzel ürünleri üretmeyi hedefliyoruz. Üretim sonrası kontrol ve satış sonrası destek birimlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR